بیمه عمر خودپرداخت

بیمه عمر خودپرداخت

معرفی بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری طرح خودپرداخت:

اهمیت داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد چنان حائز اهمیت هست که خواستار طرحی کامل با مبالغ حق بیمه ایی بالاتر و با بهره مندی هرچه بیشتر از مزایای سرمایه گذاری هستند.

در این طرح علاوه بر دارا بودن امکانات بیمه عمر و سرمایه گذاری ، پرداخت حق بیمه به صورت یکجا می باشد. بنابراین بیمه گذارانی که تمایل دارند حق بیمه سال های آتی  خود را جهت بهره مندی از سود سرمایه گذاری و آسایش خیال از عدم تعلیق بیمه نامه و عدم لزوم به پرداخت حق بیمه در هر سررسید را ، راضی می نماید. همچنین امکان پرداخت حق بیمه با مبالغ بالا و با بهره مندی هرچه بیشتر از مزایای سرمایه گذاری را می دهد..

در بیمه عمر و سرمایه گذاری به طور معمول سقف سرمایه فوت ۲۵ برابر حق بیمه عمر می باشد و با توجه به اینکه سقف سرمایه فوت در بیمههای عمر معادل چهار میلیارد ریال است، پرداخت حق بیمه سالانه معادل و حداکثر تا سقف دویست و چهل میلیون ریال مقدور است در چنین شرایطی بیمه شدگانی که خواستار مبالغ حق بیمه بیشتر از سقف یاد شده هستند می توانند از طرح خودپرداخت استفاده نمایند.

مزایای دیگربیمه نامه عمروسرمایه گذاری طرح خودپرداخت:

-پوشش سرمایه فوت مناسب

-بهره مندی از بیمه عمر و سرمایه گذاری به صورت انفرادی یا مشترک

– استفاده از پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری به صورت کامل

-استفاده از تعدیل حق بیمه و سرمایه های فوت و فوت به علت حادثه جهت مقابله با تورم و بهره مندی از سرمایه فوت مناسب با افزایش تورم و سن بیمه شده

– بهره مندی از سود چشم گیر با توجه به پرداخت سود مرکب به اندوخته بیمه عمر

– امکان واریز به اندوخته بیمه عمر

– امکان برداشت از اندوخته در صورت درخواست بیمه گذار از سال دوم قراداد به بعد

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *