بیمه عمر خانواده

بیمه عمر خانواده

چرا بیمه نامه عمر خانواده؟

همه ما برای خانواده هایمان یک حاشیه امنیت و یک برنامه ریزی داریم که هدفمان تامین آرامش و آسایش فکری و مالی آنها می  باشد، در این راه، بیمه نامه عمر خانواده می تواند یک حامی خوب برای ما و خانوادمان باشد. حال سرپرست های خانواده یک مسئولیت سنگینی را هم بر عهده دارند که با این بیمه نامه  علاوه بر اینکه سرمایه ای را بلافاصله پس از فوت سرپرست خانواده برای اعضای خانوده فراهم می کند ، یک پشتوانه مالی مناسبی را در پایان قرار داد حتی در صورت فوت سرپرست پرداخت می نماید.

معرفی بیمه نامه عمرخانواده :

هدف از بیمه نامه عمر خانواده ارائه پوشش های کامل بیمه ای به همه اعضای خانواده در یک بیمه نامه  و تشکیل یک سرمایه گذاری خوب با پس انداز های خیلی کم را هم برای شما فراهم میکند. دراین طرح بیمه ای شما با پرداخت یک حق بیمه برای تمام اعضای خانواده (حداکثر برای ۴نفر)، در کنار یک سرمایه گذاری و پس انداز خوب یک پوشش کامل بیمه ای را نیز برای خود و خانوادتان تهیه می کنید.

نکته: در صورت فوت سرپرست خانواده (بیمه شده اول بیمه نامه) زودتر از بیمه شده دوم ، بیمه نامه بدون پرداخت حق بیمه در جریان بوده و سایر اعضا هم چنان تحت پوشش بوده و اندوخته سرمایه گذاری بیمه نامه به همان شکل انجام می شود.

چه پوشش‌هایی بیمه‌ای در بیمه عمر خانواده ارائه می گردد؟

– ارائه پوشش فوت به هرعلت برای هریک از اعضای خانواده بصورت مجزا
– ارائه پوشش ویژه معافیت در صورت فوت بیمه شده اول (سرپرست خانواده)
– در این بیمه‌نامه، در صورتی که بیمه‌شده اول زودتر از بیمه‌شده دوم فوت نماید، علاوه بر اینکه اعضای خانواده از پرداخت کل حق‌بیمه تا پایان قرارداد معاف خواهند شد، پوشش‌های بیمه ای نیز برای سایر افراد خانواده ادامه داشته و ارزش بازخریدی بیمه‌نامه  و اندوخته بیمه نامه همانند قبل رشد خواهد یافت.

مزایای ویژه طرح بیمه جامع خانواده چیست؟‌‌‌

پرداخت سود روز شمار به حق بیمه پرداختی
دریافت سود تشویقی در صورتی که حق بیمه زودتر از تاریخ سررسید پرداخت گردد.
عدم وجود جریمه دیرکرد در پرداخت حق بیمه
امکان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله پوشش های بیمه نامه، مدت بیمه نامه و مبلغ حق بیمه و … در طی مدت قرار داد
داشتن ارزش باز خریدی در هر مقطع زمانی از بیمه نامه

‌‌‌تفاوت بیمه عمر خانواده با بیمه عمر انفرادیطرح بیمه عمر خانواده تفاوتی که با بیمه نامه عمر انفرادی دارد بر این اساس است که شما با پرداخت یک حق بیمه تمامی اعضای خانواده را تحت پوشش بیمه قرار میدهید.

‌‌‌‌‌

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *