بیمه حوادث انفرادی

بیمه حوادث انفرادی

چرا بیمه حوادث انفرادی؟

در زندگی روزمره ما و خانواده ما در مقابل حوادث و اتفاقاتی قرار داریم که ممکن است جان و سلامتی ما را به خطر بیندازد که جبران و هزینه های مالی-درمانی آن از توان خانواده و فرد خارج باشد و زندگی فرد را مختل نماید.بیمه حوادث جهت پوشش این مهم طراحی گردیده است.

معرفی بیمه نامه حوادث انفرادی  

دور از ذهن نیست با توجه به حوادث غیرمترقبه ایی که در دنیای صنعتی امروز به جان و سلامتی ما وجود دارد، شرکت های بیمه به دنبال راهکاری جهت جبران خسارت های این مهم باشند.پوشش بیمه حوادث با تامین خسارت جانی و هزینه های پزشکی-درمانی راهکاری برای این مهم می باشد.در قبال دریافت حق بیمه متناسب با سرمایه خسارتی، هزینه های نقص عضو،فوت،پزشکی مربوط به حوادث را در غالب بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث خانواده پوشش می دهد.در بیمه حوادث انفرادی فرد بیمه شده ۲۴ ساعته در کلیه نقاط جهان ( بدون محدودیت زمان و مکان)پوشش دارد.

‌‌‌‌‌انواع بیمه حوادث : -بیمه حوادث انفرادی
-بیمه حوادث گروهی ویژه کارکنان شرکت ها، کارخانه ها و سازمان های اداریو… و بطور معمول به صورت سالیانه انجام می گردد.
-بیمه حوادث ورزشی مناسب باشگاه ها، تیم های ورزشی، استادیوم ها
-بیمه حوادث سرنشین که به صورت بیمه سرنشین در بیمه ثالث ارائه می گردد.
-بیمه حوادث ناشی از کار و حرفه که بهینه است کارفرما بیمه مسئولیت کارفرما نیز داشته باشد.
-بیمه حوادث ایام مأموریت که بهینه است کارفرما بیمه مسئولیت کارفرما نیز داشته باشد.
-بیمه حوادث توریستی و مسافرتی
–بیمه حوادث خانواده
-بیمه حوادث تحصیلی

–بیمه مسافرتی به خارج از کشور که در حال حاضر در قالب سه طرح MEDICAL و REISE SCHUTZو EVASANو سایر بیمه های حوادث که با توجه به نیاز مشتریان گروهی شرکت طراحی و ارائه خواهد شد.

در بیمه حوادث بیشتر بدانیم؟
-سن بیمه شده:حداقل سن مشمول بیمه حوادث انفرادی ۱۲ سال و حداکثر ۷۵ سال میباشد.البته بسته به شرکت بیمه ممکن است سن بیمه شده جهت این بیمه نامه تغییر نماید.
-استفاده کننده یا ذینفع: بیمه شده می توانند استفاده کننده در صورت فوت را انتخاب نماید( میتواند همسر,فرزند,پدر و مادر )یایکی از سازمان‌ها یا مراکز خیریه را به عنوان ذینفع معرفی نماید.
-شرایط و بیماری های خاص: در صورتیکه بیمه شده بیماری‌های نظیر آسم، ناراحتی قلبی، ناآرامیهای عصبی، دیابت و … مبتلا باشد یا دارای نقص عضو جزئی و دائم یا مواردی از این دست باشد ممکن است بتواند با حق بیمه اضافی پوشش های بیمه حوادث استفاده نماید.
-شرایط زندگی پرریسک: اگر بیمه شده در شرایط ریسک زندگی نماید مانند :اسکی،غریق نجات ،دوچرخه سواری و….باید بیمه گر را مطلع نماید.
-شغل پرخطر: باید بیمه گر را مطلع نماید.

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *