بیمه آتیه فرزندان

بیمه آتیه فرزندان

چرا بیمه آتیه فرزندان؟

آرزوی هر پدر و مادری تامین آینده ای بهتر و قشنگ تر از گذشته خودشان برای فرزندانشان است.ما همیشه برای فراهم کردن مایحتاج و لوازم ضروری و شایدم غیر ضروری برای فرزندانمان از هیچ چیزی دریغ نمی کنید. مگر نه اینکه تا چشم بر هم زدنی بچه های بزرگ می شوند؟ آیا برای هزینه های مختلف آینده از تحصیل گرفته تا خرید مسکن و ازدواج ، پس اندازی و یا صندوقی در نظر گرفته ایم؟ در بهترین شرایط نهایتا ما ماهیانه مبلغی را از درآمد خانواده برداشته و به حساب پس انداز بانکی فرزند دلبندمان واریز می کنیم تا وقتی بزرگ شد وام مسکن به او تعلق بگیرد.
حالا ما می خواهیم طرحی را به شما معرفی کنیم که با پس انداز همین مقدار پول به عنوان بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان ما وقتی به سن قانونی رسیدند،می توانند تقریبا به همان میزانی که قرار است از حساب بانکی خود وام دریافت کنند، از بیمه سود مناسبی دریافت کنند.

معرفی بیمه نامه آتیه فرزندان:

بیمه آتیه فرزندان برای تامین هزینه های تحصیلی کودکان، تهیه جهیزیه و هزینه های ازدواج فرزندان شما و تضمینی برای آینده آنها و تامین آتیه آنها ارائه کرده است که شما  میتوانید فرزندان  دلبندتان را از بدو تولد زیر پوشش خدمات این بیمه قرار داده  و علاوه بر بهره مندی از مزایای بیمه آتیه فرزندان از سرمایه گذاری بی نظیر این طرح استفاده نمایید. شما می توانید با در نظر داشتن بیمه آتیه فرزندان به صورت روزانه برای فرزندانتان پس انداز کرده و در پایان مدت بیمه ، پس انداز بسیار خوبی را با سود قابل توجه یک جا دریافت نمائید. تقریبا در انتهای بیمه نامه پس انداز فرزند شما ۶ برابر خواهد شد.

پس انداز روزانه مبلغ پس انداز در پایان ۲۰ سال مبلغ پس انداز درپایان ۳۰سال
روزی ۱/۰۰۰ تومان۴۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان۱۸۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
روزی ۲/۰۰۰ تومان۹۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان۳۸۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
روزی ۳/۰۰۰ تومان۱۴۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان۵۵۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
روزی ۵/۰۰۰ تومان۲۴۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان۹۱۸/۰۰۰/۰۰۰ تومان
روزی ۱۰/۰۰۰ تومان۴۸۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان۱/۸۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
روزی ۳۰/۰۰۰ تومان۴۵۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان۵/۵۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

مزایای بیمه آتیه فرزندان نسبت به سایر حسابهای بانکی

پرداخت سود تضمینی و سود مرکب و سود مشارکت در بیمه آتیه فرزندان

در طرح بیمه آتیه فرزندان شما با تعیین میزان پس انداز برای فرزندتان می توانید از بالاترین سود پرداختی که به صورت سود مشارکت از طرف شرکت بیمه هر سال اعلام می گردد و همچنین سود مرکب این بیمه برخوردار شوید. بدین ترتیب اندوخته قابل توجه آن را در انتهای قرارداد به صورت یکجا دریافت نمایید مزیت دیگر نسبت به حساب بانکی پوشش های بیمه ایی طراحی شده برای فرزند ما در بیمه آتیه فرزندان می باشد.

برخی از شرایط و مزایای بیمه نامه

–  پرداخت سود تضمینی:  در ابتدای قرارداد  شرکت بیمه حداکثر سود تضمینی قابل پیش بینی که به بیمه آتیه فرزندان تعلق می گردد را اعلام می نماید بنابرین این قرارداد از شفافیت سرمایه گذاری برخوردار است.

-پرداخت سود مشارکت: در پایان هر سال مالی شرکت بیمه علاوه بر سود تضمینی اعلام شده در ابتدای قراداد ، سود حاصل از این بیمه نامه ها را در قالب سود مشارکت اعلام می دارد.

 –پرداخت وام: فرد بیمه گذار پس از گذشت دو سال از خرید بیمه نامه می تواند تا ۹۰ مبلغ بازخریدی بیمه نامه بدون نیاز به ارایه وثیقه و یا حتی ضامن از محل بیمه نامه وام دریافت نماید.

-پرداخت سود خالص: سود و پس انداز اندوخته شده در بیمه آتیه فرزندان در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به فرزندتان می باشد.

–  معافیت از پرداخت حق بیمه : یکی از مزایای شاخص بیمه آتیه فرزندان می باشد که در آن در صورت از کار افتادگی سرپرست ، بیمه گذار معاف از پرداخت حق بیمه ساله های آتی می گردد و حق بیمه های سال های آتی تا پایان قراداد از طرف شرکت بیمه پرداخت می گردد.

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *