بیمه درمان انفرادی

خرید بیمه درمان انفرادی

معرفی بیمه درمان انفرادی:

بیمه درمان انفرادی  یا در عبارت عامیانه که به بیمه های تکمیلی نیز معروف هستند، برای استفاده افراد خانواده و یا هر فرد به صورت مجزا برای گروه سنی زیر ۵۵ سال ارائه می گردد. افرادی که متقاضی استفاده از بیمه درمان انفرادی هستند حتما باید از لحاظ سلامتی در سلامت کامل باشندپس اگر آینده نزدیک عمل جراحی دارید یا بیماری مزمن نمیتوانید این بیمه درمان انفرادی را داشته باشید.

سقف جبران هزینه های بیمارستانی و هزینه های پاراکلینیکی برای هرفرد متقاضی انجام این کار بر اساس شرکت بیمه  ارائه دهنده و طرح های مورد درخواستی فرد متفاوت می باشد. اگر برای همه اعضای خانواده درخواست انجام بیمه درمان انفرادی برای تک تک افراد دارید لازم است که برای هر فرد یک بیمه درمان انفرادی مجزا تهیه نمایید.

بیمه های درمان انفرادی توسط شرکت های بیمه ای متفاوتی انجام می گردد که شما بر اساس هر تعرفه و شرایط مورد نظر خود می توانید با مشاوره و راهنمایی کامل شرکت کارگزاری بیمه،برای خود و یا خانواده خود بیمه درمان انفرادی تهیه نمایید.

-در کنار بیمه های درمان انفرادی، برای بیمه هایی که به صورت گروهی انجام می شوند نیز طرح های بیمه درمان گروهی مختلف از طرف شرکتهای بیمه ارائه می شود که تعهدات مختلفی را ارائه می کنند که هر شرکت و سازمانی می تواند از طرح بیمه های درمانی گروهی برای کارکنان استفاده نمایند.

-اگر تمایل دارید برای خود و خانوادتان بیمه درمان داشته باشید، طرح بیمه درمان خانواده  SOS یک گزینه خوبی میتواند باشد.

-برای بیمه دندانپزشکی به صورت جداگانه، می توانید برای خود و یا همه خانوادتان به صورت جداگانه بیمه دندانپزشکی نیز داشته باشید.

 -همه طرح های بیمه درمان تکمیلی به صورت کامل در دسترس شما می باشد که شما با مطالعه کامل این طرح ها و داشتن اطلاعات کامل یک بیمه نامه درمان خوب و کامل می توانید داشته باشید.

-برای زمانی که شما در سفر خارج از کشور هستید و می خواهید در این سفر یک بیمه نامه خوب درمانی به همراه داشته باشید می توانید با داشتن یک بیمه مسافرتی این نیاز بیمه ای شما جبران می شود.

-در کنار بیمه های درمان تکمیلی ، یک پوشش هم برای بیماری های خاصی در نظر گرفته شده که شما با داشتن بیمه عمر می توانید در طول مدت بیمه نامه از این پوشش ها هم استفاده نمایید.

-طرح های ویژه ای در بیمه های درمان تکمیلی از طرف شرکت های بیمه ای ارائه می شود ، مانند بیمه سرطان یا بیمه ناباروری  که این بیمه نامه ها هم در  دسترس افرادی که تمایل دارند از این پوشش ها استفاده نمایند قرار می گیرد .

خرید بیمه تکمیل درمان انفرادی

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *